149
30.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gdzie Bogusław Tolwinski?A Maria?
(2020.05.30)

info

6  
  0
Oto kilka przykładów wykonanych w Elblągu w czasie recesji. Rewitalizację drogi Elbląg - Tolkmicko- Pogrodzie - Elblag. Budowę drogi Pogrodzie - Brzezina -Rychnowy- Huta Zuławska - Przybyłowo. Doprowadzenie wody do wsi Brzeziny i odprowadzenie ścieków do oczyszczalni w Tolkmicku. Budowa, ,Orlików"w Elblągu i powiecie elbląskim. A co zrobiło PiS w czasie 6 letniej prosperity?
Jerzy11 (2020.05.30)
@Grocki Tobiasz - Taa za tymi białymi ogranicznikami, to po co jest wcześniej płot z napisem teren budowy?
Jamaleg (2020.05.30)
@Jamaleg - Wolna sobota. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2020.05.30)
@Grazyna niematka tylko katka - Sa sady, sa notariusze. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.05.30)
To komuchy. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2020.05.30)
@Edziu - To chyba, czy na pewno? Bo to sa powazne oskarzenia, jesli cos wiesz to musisz isc do prokuratury!
PanPolicjant (2020.05.30)
Bardzo dobrze wydane pieniądze !!! Kopać kopać kopać !!! A na ruskich troli i ich pachołków lać ciepłym moczem !!!!! Won z Polski baszmaki śmierdzące !!!!
Polak były mieszkaniec (2020.05.30)

info

9  
  5
Cytując klasyka: Nie strasz bo się. .. .. wiesz co. ..
(2020.05.30)
@Solder - uwielbiam jak się prujecie i KatoPisowców atakujących wolność ludzką :*****
Grazyna niematka tylko katka (2020.05.30)