Wybrany wątek opinii
A co PO zrobiło dla regionu? Proszę o jakieś przykłady.
Do moderacji
Odpowiedz
61
36
Oddało pieniądze dla Olsztyna.
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
Oto kilka przykładów wykonanych w Elblągu w czasie recesji. Rewitalizację drogi Elbląg - Tolkmicko- Pogrodzie - Elblag. Budowę drogi Pogrodzie - Brzezina -Rychnowy- Huta Zuławska - Przybyłowo. Doprowadzenie wody do wsi Brzeziny i odprowadzenie ścieków do oczyszczalni w Tolkmicku. Budowa, ,Orlików"w Elblągu i powiecie elbląskim. A co zrobiło PiS w czasie 6 letniej prosperity?
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
@Jerzy11 - PIS w Elblągu za kadencji Pana Wilka rządził ok. 2 lat. Od 1945 roku rządzi komuna i postkomuna i zapaść trwa. CZOŁEM TOWARZYSZE.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@Jerzy11 - Ochoojales chyba. To sa niby te inwestucje co ma ma z tym wspolnego tusk?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
to że cepie jeździsz po asfalcie a nie po polnej drodze
Do moderacji
Odpowiedz
0
0