Wybrany wątek opinii

A co PO zrobiło dla regionu? Proszę o jakieś przykłady.
(2020.05.30)
Oddało pieniądze dla Olsztyna.
Grocki Tobiasz (2020.05.30)
Oto kilka przykładów wykonanych w Elblągu w czasie recesji. Rewitalizację drogi Elbląg - Tolkmicko- Pogrodzie - Elblag. Budowę drogi Pogrodzie - Brzezina -Rychnowy- Huta Zuławska - Przybyłowo. Doprowadzenie wody do wsi Brzeziny i odprowadzenie ścieków do oczyszczalni w Tolkmicku. Budowa, ,Orlików"w Elblągu i powiecie elbląskim. A co zrobiło PiS w czasie 6 letniej prosperity?
Jerzy11 (2020.05.30)
@Jerzy11 - PIS w Elblągu za kadencji Pana Wilka rządził ok. 2 lat. Od 1945 roku rządzi komuna i postkomuna i zapaść trwa. CZOŁEM TOWARZYSZE.
Solder (2020.05.30)
@Jerzy11 - Ochoojales chyba. To sa niby te inwestucje co ma ma z tym wspolnego tusk?
(2020.05.30)
to że cepie jeździsz po asfalcie a nie po polnej drodze
romero4 (2020.06.02)
Powrót do komentarzy