UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oto kilka przykładów wykonanych w Elblągu w czasie recesji. Rewitalizację drogi Elbląg - Tolkmicko- Pogrodzie - Elblag. Budowę drogi Pogrodzie - Brzezina -Rychnowy- Huta Zuławska - Przybyłowo. Doprowadzenie wody do wsi Brzeziny i odprowadzenie ścieków do oczyszczalni w Tolkmicku. Budowa, ,Orlików"w Elblągu i powiecie elbląskim. A co zrobiło PiS w czasie 6 letniej prosperity?

Jerzy11

Anuluj