UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze wydane pieniądze !!! Kopać kopać kopać !!! A na ruskich troli i ich pachołków lać ciepłym moczem !!!!! Won z Polski baszmaki śmierdzące !!!!

Polak były mieszkaniec

Anuluj