UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze wydane pieniądze !!! Kopać kopać kopać !!! A na ruskich troli i ich pachołków lać ciepłym moczem !!!!! Won z Polski baszmaki śmierdzące !!!!
Polak były mieszkaniec
Bardzo dobrze wydane pieniądze !!! Kopać kopać kopać !!! A na ruskich troli i ich pachołków lać ciepłym moczem !!!!! Won z Polski baszmaki śmierdzące !!!!
Polak były mieszkaniec