A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ta inwestycja, to okno Warmii i Mazur na świat. Miasta położone nad brzegiem Zalewu Wiślanego zostaną odblokowane jak i szlak wodny na Mazury. Decyzja mocarstw podjęta w Jałcie o podzieleniu Mierzei Wiślanej uniemożliwiła swobodny dostęp do Bałtyku i zamroził całą gospodarkę związaną z morzem. Cały region przed II wojną światową wysyłał towary drogą wodną do całej Europy i się mocno bogacił. Można przeczytać w opracowaniach o historii gospodarczej regionu.
Akurat to się ma dobrze
widać pierwszy raz nad morzem
niezłe okazy się pojawiły. Ile panie tego bursztynu już ukopali? No ile? Bo ja ze tonę z rodzinką by my wzięli?? Na te złote sypialnie, panie. To ile i po ile za t one? :)
@Grazyna niematka tylko katka - Chciałbym abyś na swojej drodze spotkała JEZUSA. Pomodlę się za Ciebie i Twoją córkę.
@Jerzy11 - PIS w Elblągu za kadencji Pana Wilka rządził ok. 2 lat. Od 1945 roku rządzi komuna i postkomuna i zapaść trwa. CZOŁEM TOWARZYSZE.
Sikam ze śmiechu!! Lekarstwem na kryzys?! Kanał będzie miał tak żenuąca głębokośc, że tylko jachty bogaczy będą wychodzić w morze!!! To wcale nie polepszy sytuajci gosp. reogionu i nie przywroci świetności TRUSO!!!!!
@Jerzy11 - Ochoojales chyba. To sa niby te inwestucje co ma ma z tym wspolnego tusk?
Wlasnie za to, ze Polak bo madry po szkodzie, ze Patriota zamiast kochac swoj kraj, to ucieka i s. .a na niego, no i ze katol, bo milpsierdzia u niego tyle, ze zaraz po wyjsciu z kosciola trzeba uciekac od niego. Amen
Co za bzdury jprdl ruski trol.