UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oto kilka przykładów wykonanych w Elblągu w czasie recesji. Rewitalizację drogi Elbląg - Tolkmicko- Pogrodzie - Elblag. Budowę drogi Pogrodzie - Brzezina -Rychnowy- Huta Zuławska - Przybyłowo. Doprowadzenie wody do wsi Brzeziny i odprowadzenie ścieków do oczyszczalni w Tolkmicku. Budowa, ,Orlików"w Elblągu i powiecie elbląskim. A co zrobiło PiS w czasie 6 letniej prosperity?

Jerzy11