UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Na Prezydenta wolno narzekać jak to w kampanii ale nie na Premiera"- Premier - Opowieści z mchu i paproci, delikatnie mówiąc.
"Na Prezydenta wolno narzekać jak to w kampanii ale nie na Premiera"- Premier - Opowieści z mchu i paproci, delikatnie mówiąc.