UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie przeciwni przekopowi powinni wyprowadzić się z Elbląga bo działają na szkodę naszemu regionowi.
Optymista
Ludzie przeciwni przekopowi powinni wyprowadzić się z Elbląga bo działają na szkodę naszemu regionowi.
Optymista