UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na Prezydenta wolno narzekać jak to w kampanii ale nie na Premiera. To bardzo dobry fachowiec. Doradca Tuska i PO od spraw ekonomicznych. Nie bez powodu Prezes go poprosił o rządzenie Polską. Jak samemu nie umiesz to ktoś zaprzyjaźniony z PO się przyda. Bardzo /oby nie prorocze słowa/ wypowiedział w dość znanej restauracji u Sowy. Ładnie pasują do budowy kanału. "Będziemy zapier…ć i rowy, ku. .wa kopać, a drudzy będą zasypywać, będziemy zadowoleni