Wybrany wątek opinii
Ludzie przeciwni przekopowi powinni wyprowadzić się z Elbląga bo działają na szkodę naszemu regionowi.
Do moderacji
Odpowiedz
17
5
@Optymista - Ludzie trollujący dla PIS z poza Elbląga, nie powinni tu pisać!
Do moderacji
Odpowiedz
3
8