Wybrany wątek opinii

Ludzie przeciwni przekopowi powinni wyprowadzić się z Elbląga bo działają na szkodę naszemu regionowi.
Optymista (2020.05.30)
@Optymista - Ludzie trollujący dla PIS z poza Elbląga, nie powinni tu pisać!
(2020.05.30)
Powrót do komentarzy