A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bedzie tak. Rzad zrobi swoje przekop, most w Nowakowie, poglebi tor, ale tylko do granicy portu komunalnego, ktory nalezy do miasta, dalej rzad jurysdykcji nie ma. A samorzad mamy popsl, ktory sluchac musi opozycji. Wszyscy skorzystaja, Tolkmicko, Frombork, Kadyny, a Elblag jak ta sierota nie. Bo w miescie sie uparli i partii musza sluchac, a partia wyraznie mowi nie! Juz ludzie pytaja, co sie dzieje, dlaczego nie ma wladz Elblaga, dlaczego brak wspolpracy? Ale sami sobie jestesmy winni, taka wladze w Elblagu wybralismy.
@Grazyna niematka tylko katka - Wszystko to jest obecnie mozliwe, poprzez umowy upowaznienia! Czemu klamiesz.
@Edziu - Mylisz samorzad z rzadem.
@patryjota - jaki podpis taka miernota
No i te gesty rekami, gesty gesty obiecanki. .. nic więcej.
Lepiej niech już nic nie dają, drożyzny nie wyrabiam po każdej "darowiźnie"PIS.
wyborca Dudy-a za co ty dziekujesz?
Jarek to chociaż, miał chęci i łopatę ze sobą przywiózł.
@Grazyna niematka tylko katka - Cork to się piszę przez "o"zamknięte gamo. .. 🧞♀️
Należało przystąpić do budowy mostu przez Zalew Wiślany na wzór mostu, jaki zbudowali Duńczycy nad Wielkim Bełtem, a port budować na Bałtyku na podobieństwo Portu Północnego w Gdańsku. Turyści, udający się od strony Warszawy nad Bałtyk, nie musieliby objeżdżać Elbląga i jechać godzinę przez Nowy Dwór Gdański do Krynicy Morskiej i innych miejscowości. Już przed Elblągiem samochody wjeżdżałyby na trasę w kierunku Tolkmicka i nie byłby zatruwany spalinami Elbląg, Nowy Dwór i inne miejscowości, a czas przejazdu z godziny skróciłby się do 15 minut. Odpadłoby w przyszłości pogłębianie Zalewu Wiślanego i ewentualne kruszenie lodu w zimie. Dodam, że Dania to kraj około 10-milionowy i Duńczyków stać było na wspaniałe mosty, łączące nie tylko duńskie wyspy, ale też most z tunelem prowadzący do Szwecji. W porównaniu do nich wypadamy mizernie, że szkoda gadać.