Wybrany wątek opinii
Na Prezydenta wolno narzekać jak to w kampanii ale nie na Premiera. To bardzo dobry fachowiec. Doradca Tuska i PO od spraw ekonomicznych. Nie bez powodu Prezes go poprosił o rządzenie Polską. Jak samemu nie umiesz to ktoś zaprzyjaźniony z PO się przyda. Bardzo /oby nie prorocze słowa/ wypowiedział w dość znanej restauracji u Sowy. Ładnie pasują do budowy kanału. "Będziemy zapier…ć i rowy, ku. .wa kopać, a drudzy będą zasypywać, będziemy zadowoleni
Do moderacji
Odpowiedz
3
13
"Na Prezydenta wolno narzekać jak to w kampanii ale nie na Premiera"- Premier - Opowieści z mchu i paproci, delikatnie mówiąc.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4