UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę o Wodach Polskich, stworzonych przez rząd chyba po to żeby handlować woda w rowie i obywatela obłupic.
Edziu
Myślę o Wodach Polskich, stworzonych przez rząd chyba po to żeby handlować woda w rowie i obywatela obłupic.
Edziu