A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jamaleg - Ruski trol.
POstkomuna POkazać PROGRAM wyborczy a nie la la la bla bla bla !!!
Proszę wymienić co zrobiła dobrego POstkomuna dla Polaków od 2005 roku do dnia dzisiejszego?
O podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat,
dla kobiet o 7 lat i dla mężczyzn o 2 lata Wiem.
ale, z was cebule, aż się płakać chcę - błędy są celowe, a jaką ideologie narzuca LGBT, bo niezbyt kumam? Że ludzie chcą mieć prawo być w związkach partnerskich i mieć prawo informacji/prawa do majątku itd. w razie, gdyby coś się stało jednej z tych osób? Takim katolom z przepranymi mózgami i ideologią KatoPis nie wytłumaczysz, dlatego nic, tylko śmiać się z was, zawistni ludzie :)
jakbyś durniu umiał czytać, to byś doczytał, że więcej informacji wkrótce.
Baranki to lepiej zaorać wolne miasto Elbląg? Puki co to nasza związkowo-lewicowo-platformiana władza miasta zwalnia ludzi z pracy, a raczej standaryzuje-śmiech, niech Pan prezydent wróbelek powie to sprzătaczce że jej nie zwalnia tylko standaryzuje! Wszędzie gdzie jest komuna i PO widać samo zło. Elbląg za Dudą i PiS, cokolwiek nam dają, platfusy myślą tylko o sobie
@Polaa prawdziwy - póki!
Zawitaly z Dudkiem i Pinokiem. .. Co za wstyd i skompromitowana wladza. .. Nigdy w zyciu na nich nie zaglosuje amatroszczyzna i demontaż kraju. .. Miliony ludzi dzis traci prace a efekt biedy bedzie widoczny juz za trzy miesiace. .. Wsyztsko bankrutuje. .. Ten przekop mial kosztowac 800.000 milionow a bedzoe 3 miliardy. .. Nie stac nas ale. .. pokolenia to splaca. ..
Normalne, jak te muchy leca
Widze na zdjeciach tępy cień mgły. .. Boze za co nas Polakow, Patriotow i Katolikow pokarales takim rzadem z Pinokiem, Prezesem i Adrianem na czele. .. za jakie grzechy????? Wstyd i jeszcze raz wstyd.
Postkomuna ma różnorodny program wyborczy. Wydłużyła wiek emerytalny ale od kilku lat skróciła. Dała sporo zasiłków 500+ trzynaste emerytury. Mają zamiar dać mieszkania. Nie ma co narzekać na poskomunę.