149
30.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak za komuny to towarzysz czaczkowski od ścieków jeździ po kraju.
Grocki Tobiasz (2020.05.30)
@Grazyna niematka tylko katka - Bledy robisz i corke slaby produkt tez zrobilas
JZ (2020.05.30)
Oddało pieniądze dla Olsztyna.
Grocki Tobiasz (2020.05.30)
Pikuje przez takie komentarze
JZ (2020.05.30)
To wypełnianie obowiązków Prezydenta (no bo przecież nie kampania wyborcza)jest mocno kosztowne. Każdego dnia często w dwóch miejscach. Cała ochrona za PAD i TVP też tylko po to żeby powiedzieć, że inwestycja będzie kontynuowana. Sluchaczy i tak nie było. Tylko piach i ochrona i TV. Co za rozrzutność.
(2020.05.30)

info

16  
  13
@patryjota - Aby w pie dlu mogl swoje odsiedziec, a najlepiej aby zdechla pokraka.
(2020.05.30)
Wszyscy Elblążanie i tak na Trzskowskiego zagłosują
(2020.05.30)
to sie postaraliscie z tego portelu zeby cos szerzej rozwinac artykuł, widac jak wam rzad stoi oscia w gardle,
(2020.05.30)
@Miś Pinokio - jak piasek to i plaza to i zatoka sztuki, prostytucja nieletnich pod przykrywka sztuki, pelne wyzwolenie obyczajow, wolnosc artystyczna
(2020.05.30)
Potwierdza r, af wam stoi oscia portelowcy. Powinnisciw jak dziennikarze zafawac trudne oytania. Gdzie jest prezydent Elblaga? Ludzie juz pytaja, inwestycja dla Elblaga pr, ede wszystkim, a Elblag i jego wladze, maja to w powazaniu?
Czytelnicy (2020.05.30)

info

15  
  3