UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widze na zdjeciach tępy cień mgły. .. Boze za co nas Polakow, Patriotow i Katolikow pokarales takim rzadem z Pinokiem, Prezesem i Adrianem na czele. .. za jakie grzechy????? Wstyd i jeszcze raz wstyd.
Widze na zdjeciach tępy cień mgły. .. Boze za co nas Polakow, Patriotow i Katolikow pokarales takim rzadem z Pinokiem, Prezesem i Adrianem na czele. .. za jakie grzechy????? Wstyd i jeszcze raz wstyd.