UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Postkomuna ma różnorodny program wyborczy. Wydłużyła wiek emerytalny ale od kilku lat skróciła. Dała sporo zasiłków 500+ trzynaste emerytury. Mają zamiar dać mieszkania. Nie ma co narzekać na poskomunę.


Anuluj