UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Postkomuna ma różnorodny program wyborczy. Wydłużyła wiek emerytalny ale od kilku lat skróciła. Dała sporo zasiłków 500+ trzynaste emerytury. Mają zamiar dać mieszkania. Nie ma co narzekać na poskomunę.
Postkomuna ma różnorodny program wyborczy. Wydłużyła wiek emerytalny ale od kilku lat skróciła. Dała sporo zasiłków 500+ trzynaste emerytury. Mają zamiar dać mieszkania. Nie ma co narzekać na poskomunę.