UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zawitaly z Dudkiem i Pinokiem. .. Co za wstyd i skompromitowana wladza. .. Nigdy w zyciu na nich nie zaglosuje amatroszczyzna i demontaż kraju. .. Miliony ludzi dzis traci prace a efekt biedy bedzie widoczny juz za trzy miesiace. .. Wsyztsko bankrutuje. .. Ten przekop mial kosztowac 800.000 milionow a bedzoe 3 miliardy. .. Nie stac nas ale. .. pokolenia to splaca. ..