UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Baranki to lepiej zaorać wolne miasto Elbląg? Puki co to nasza związkowo-lewicowo-platformiana władza miasta zwalnia ludzi z pracy, a raczej standaryzuje-śmiech, niech Pan prezydent wróbelek powie to sprzătaczce że jej nie zwalnia tylko standaryzuje! Wszędzie gdzie jest komuna i PO widać samo zło. Elbląg za Dudą i PiS, cokolwiek nam dają, platfusy myślą tylko o sobie

Polaa prawdziwy