Wybrany wątek opinii

Baranki to lepiej zaorać wolne miasto Elbląg? Puki co to nasza związkowo-lewicowo-platformiana władza miasta zwalnia ludzi z pracy, a raczej standaryzuje-śmiech, niech Pan prezydent wróbelek powie to sprzătaczce że jej nie zwalnia tylko standaryzuje! Wszędzie gdzie jest komuna i PO widać samo zło. Elbląg za Dudą i PiS, cokolwiek nam dają, platfusy myślą tylko o sobie
Polaa prawdziwy (2020.05.30)
@Polaa prawdziwy - póki!
(2020.05.30)
Powrót do komentarzy