UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Potwierdza r, af wam stoi oscia portelowcy. Powinnisciw jak dziennikarze zafawac trudne oytania. Gdzie jest prezydent Elblaga? Ludzie juz pytaja, inwestycja dla Elblaga pr, ede wszystkim, a Elblag i jego wladze, maja to w powazaniu?
Czytelnicy