Wybrany wątek opinii

Wielki Brawa dla naszego RZĄDU! WIWAT ! WIWAT! Dziekuje Jarosław. Dużo zdrówka
patryjota (2020.05.30)
@patryjota - Aby w pie dlu mogl swoje odsiedziec, a najlepiej aby zdechla pokraka.
(2020.05.30)
@patryjota - jaki podpis taka miernota
Spacerowicz (2020.05.30)
@patryjota - Jeżeli ktokolwiek jeszcze wiwatuje temu rządowi to ma poważne problemy z deklem
Gość7 (2020.05.31)
@Gość7 - tobie to nawet Tworki już nie pomogą
Kaczor (2020.05.31)
Powrót do komentarzy