Wybrany wątek opinii
Wielki Brawa dla naszego RZĄDU! WIWAT ! WIWAT! Dziekuje Jarosław. Dużo zdrówka
Do moderacji
Odpowiedz
70
86
@patryjota - Aby w pie dlu mogl swoje odsiedziec, a najlepiej aby zdechla pokraka.
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
@patryjota - jaki podpis taka miernota
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
@patryjota - Jeżeli ktokolwiek jeszcze wiwatuje temu rządowi to ma poważne problemy z deklem
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@Gość7 - tobie to nawet Tworki już nie pomogą
Do moderacji
Odpowiedz
2
3