UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Potwierdza r, af wam stoi oscia portelowcy. Powinnisciw jak dziennikarze zafawac trudne oytania. Gdzie jest prezydent Elblaga? Ludzie juz pytaja, inwestycja dla Elblaga pr, ede wszystkim, a Elblag i jego wladze, maja to w powazaniu?

Czytelnicy