UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To wypełnianie obowiązków Prezydenta (no bo przecież nie kampania wyborcza)jest mocno kosztowne. Każdego dnia często w dwóch miejscach. Cała ochrona za PAD i TVP też tylko po to żeby powiedzieć, że inwestycja będzie kontynuowana. Sluchaczy i tak nie było. Tylko piach i ochrona i TV. Co za rozrzutność.