UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To wypełnianie obowiązków Prezydenta (no bo przecież nie kampania wyborcza)jest mocno kosztowne. Każdego dnia często w dwóch miejscach. Cała ochrona za PAD i TVP też tylko po to żeby powiedzieć, że inwestycja będzie kontynuowana. Sluchaczy i tak nie było. Tylko piach i ochrona i TV. Co za rozrzutność.