A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Instruktor WOPR - W tym zagrzybiałym, zardzewiałym i spekanym obiekcie wszystko jest możliwe. Audyt PILNIE POTRZEBNY. Pozdrawiam
Mowiac radzieckim potrzeba nam "dobrego gospodarza". .. Inna rzecz, że pisac kazdy przed kompem potrafi ale inicjatywy zadnej. .. Dwa razy w tygodniu jade do Oszczyna i musze zazyc tabletke na uspokojenie. Tak nas dymaja, ze ojoj. Na kazdym kroku cos buduja, kiedys to byla dzira, ze tylko zamknac szybe w aucie i jak najszybciej przejechac, teraz nie mozna im odmowic, ze nie wykorzystali dobrze naszej kasy. .. My jestesmy taka upadajaca firma gdzie odchodzi coraz wiecej klientów, zostało 2 najwiekszych, którzy budżet jakos spinaja(GE, Browar, Wojsko)ale jak oni sie zamkna to Elblag bedzie pieknym wspomnieniem. Moze o tym Pani napisze, bo na razie czytajac Pania to ciągle widze Konstytucja, wolne sady. ..
@as wymiata - Kobiety muszą miec penisy bo faceci zniewiescieli, ot cala filozofia, ich meskosc zastąpiły napompowane sztucznie mięśnie, a zagubili odwagę, intelekt, zwyklą meską fizycznosc
A co ty masz do odpuszczania- nawet nie mieszkaszzw Elblag u - rob porzadki u siebie.
U tegoż Instruktora WOPR dostrzegam wyrażne ślady szaleństwa. Trzeba działać, zanim dojdzie do tragedii.
Tragiczne jest to, że dbanie i troskę o dobro publiczne określane jest mianem szaleństwa. I dlatego jest jak jest.
Pani Mario poziom tego naszego kochanego miasta spadl do zera, poprzez strach, poddanstwo, mobbing, niektorzy myślą ze wymuszą na ludziach pewne zachowania, niestety tym sposobem obniżają wydajność pracy, obniżają poziom merytoryczny co przyczynia się do zmniejszenia potencjalu rozwoju ! Ludzie mądrzy rezygnują i zastępuje sie ich byle czym i byle kim, byle wykonywać biernie chore rozkazy, tacy zawsze się znajdą tylko dalej stoimy w miejscu, na tym to polega! Kto ma odrobinę poukładane w głowie nigdy nie znizy się się do mentalnosci powiatowej i nie podda glupocie pisząc delikatnie i zrezygnuje, bardzo to jest juz widoczne,
bo to miasto to dynamicznie rozwijajaca sie firma z doswiadczeniem
Kochana Pani Mario, lubię pani felietony i cenie Panią. Przyznaje, że zawsze bawią mnie niepochlebne opinie szczególnie te, dotyczące Pani poglądów, opinii dzisiaj w zderzeniu do przeszłości(dyrekcja w muzeum)Nie znają Pani, nic się nie zmieniło. ..
Dziękuję serdecznie. Nie przejmuję się tymi opiniami. Czasami tylko nieco przykro, kiedy elblążanie nie znają swojego przecież muzeum.