UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mowiac radzieckim potrzeba nam "dobrego gospodarza". .. Inna rzecz, że pisac kazdy przed kompem potrafi ale inicjatywy zadnej. .. Dwa razy w tygodniu jade do Oszczyna i musze zazyc tabletke na uspokojenie. Tak nas dymaja, ze ojoj. Na kazdym kroku cos buduja, kiedys to byla dzira, ze tylko zamknac szybe w aucie i jak najszybciej przejechac, teraz nie mozna im odmowic, ze nie wykorzystali dobrze naszej kasy. .. My jestesmy taka upadajaca firma gdzie odchodzi coraz wiecej klientów, zostało 2 najwiekszych, którzy budżet jakos spinaja(GE, Browar, Wojsko)ale jak oni sie zamkna to Elblag bedzie pieknym wspomnieniem. Moze o tym Pani napisze, bo na razie czytajac Pania to ciągle widze Konstytucja, wolne sady. ..

konkretniej proszę