Wybrany wątek opinii

Kochana Pani Mario, lubię pani felietony i cenie Panią. Przyznaje, że zawsze bawią mnie niepochlebne opinie szczególnie te, dotyczące Pani poglądów, opinii dzisiaj w zderzeniu do przeszłości(dyrekcja w muzeum)Nie znają Pani, nic się nie zmieniło. ..
(2020.05.30)
Dziękuję serdecznie. Nie przejmuję się tymi opiniami. Czasami tylko nieco przykro, kiedy elblążanie nie znają swojego przecież muzeum.
Maria Kasprzycka (2020.05.30)
Powrót do komentarzy