UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kochana Pani Mario, lubię pani felietony i cenie Panią. Przyznaje, że zawsze bawią mnie niepochlebne opinie szczególnie te, dotyczące Pani poglądów, opinii dzisiaj w zderzeniu do przeszłości(dyrekcja w muzeum)Nie znają Pani, nic się nie zmieniło. ..


Anuluj