UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kochana Pani Mario, lubię pani felietony i cenie Panią. Przyznaje, że zawsze bawią mnie niepochlebne opinie szczególnie te, dotyczące Pani poglądów, opinii dzisiaj w zderzeniu do przeszłości(dyrekcja w muzeum)Nie znają Pani, nic się nie zmieniło. ..