A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wikipedia w natarciu. Laptop pracuje. Droga autorko; czas na spacer.
dzisiaj polityka to opium dla mas, wielkie wybory majace wiele zmienic zeby system mogl kraść, wielkie ofiary wielcy przegrani, szoł musi trwać
To ma być śmieszne czy idiotyczne?
Fajny felieton. Brakuje mi tylko w tym rysie historii Polski odniesienia do kultury. Chodźby rozdiału Dziady 1968 ze słynnymi słowami Kisielewskiego Dyktatura ciemniaków
Zachowanie Radnego kojarzy mi się z zaćhowaniem Pana Prèmiera. Kiedyś doradca ekonomiczny Tuska i PO ale zrozumiał i teraz jest Premierem w rządzie PiS. Wiedział gdzie dziur szukać i został nawet bohaterem walki z dziurami vat. PiS każdemu da szansę jak zrozumie.
Pani Mario. .. wiosna się kończy. .. Lato, woda, atrakcje przed nami. Za chwilę zapewne otwarcie obiektów wodnych. .. czekam na otwarcie i na sprawdzenie jak przez trzy miesiące gestor. .gestorzy się do tego przygotowali. Czasu na usunięcie usterek było raczej sporo. .. nie odpuszczę!!!
A ten z WOPR-u znowu zabiera głos.
Felietony wskazują na poglądy krytyczne dla władz ale też wiarę, że socjalizm czy miejską koteryjną socjalistyczną gospodarkę da się naprawić. Ktoś powinien zacząć pisać felietony o tym, że jest to niewykonalne a ratunkiem dla miasta jest liberalizm i prywatyzacja. Taka wojna na felietony w dobrym znaczeniu. Edukacja i ekonomia to jedyna droga do uratowania Miasta. Np. MOSIR i basen - to powinno być sprywatyzowane. Nikt do tematów prywatyzacji nigdy w żadnych lokalnych mediach się nie odniósł. To bardzo źle. Dyskusja o trudnych sprawach to edukacja społeczenstwa. Tylko to pomoże. Czerwony
"NA PREZYDENTA JEGLOWNIKA". .. Lytości. .. :)hehhehehe Kidaw pokazala co potrafi, ogolnie kobiety obecnie maja problem, poniewa za wszelka cene chca sobie wszczepic mentalego penisa i tak sie zachowuja. Jezeli ma to wytlumaczenie sposrod lesbije, które tez mimo wszystko maja anormalne rozumienie rzeczywiistosci(zazwyczaj meska lesbijka-króti wlosy, przygarbiona, zaokraglone ramiona)to wsrod hetero sexualnych niewiast nie ma to juz wytlumaczenia. .. Troche to rozumiem bo ja jestem pkoleniem 80 gdzie dorastalem w latach 90 tych i nie mam komplPisze niestety bo duda nie jest bohaterem mojego romansu, ale jest lepszy niz trzaskowski czy biedron. ..
Co nam proponuja?? sodomie, zdziczenie, zmiane naszego stylu zycia w Pastwo o charakterze osrodka dla uchodzcców. .. .Pod progowo czuje caly czas od autorki tego co napisala taka intencje. .. a gdzie jej obiektywizm i neutralnosc??? no wlasnie to rozni profesjonalistów od amatorów. Miejcie wlasny rozum ludzie!!! niew dajcie sie manipulowac, jak cos wam nie odpowiada to nie dajcie sie wodzic za nos. Hasla europejski i bycie europejczykiem sie zeksów, starsze owszem70,60 im czegos wiecznie brakuje, bo: nie mieli nigdy roweru, tata trwonil wiecznie kase na wiadomo co etc. Na koniec jest to paranoidalne uwielbienie amerykanskiego stylu zycia. .. niestety bez wad systemu, bez krytycznego uwielbienia dla kultury ktora wbrew pozorom prowadzi do upadku. Na koniec dostajemy ni wiem felieton o w charakterze pojekiwan. .. .