Wybrany wątek opinii
Pani Mario poziom tego naszego kochanego miasta spadl do zera, poprzez strach, poddanstwo, mobbing, niektorzy myślą ze wymuszą na ludziach pewne zachowania, niestety tym sposobem obniżają wydajność pracy, obniżają poziom merytoryczny co przyczynia się do zmniejszenia potencjalu rozwoju ! Ludzie mądrzy rezygnują i zastępuje sie ich byle czym i byle kim, byle wykonywać biernie chore rozkazy, tacy zawsze się znajdą tylko dalej stoimy w miejscu, na tym to polega! Kto ma odrobinę poukładane w głowie nigdy nie znizy się się do mentalnosci powiatowej i nie podda glupocie pisząc delikatnie i zrezygnuje, bardzo to jest juz widoczne,
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
bo to miasto to dynamicznie rozwijajaca sie firma z doswiadczeniem
Do moderacji
Odpowiedz
1
1