UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękuję serdecznie. Nie przejmuję się tymi opiniami. Czasami tylko nieco przykro, kiedy elblążanie nie znają swojego przecież muzeum.
Maria Kasprzycka
Dziękuję serdecznie. Nie przejmuję się tymi opiniami. Czasami tylko nieco przykro, kiedy elblążanie nie znają swojego przecież muzeum.
Maria Kasprzycka