UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękuję serdecznie. Nie przejmuję się tymi opiniami. Czasami tylko nieco przykro, kiedy elblążanie nie znają swojego przecież muzeum.

Maria Kasprzycka

Anuluj