UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mowiac radzieckim potrzeba nam "dobrego gospodarza". .. Inna rzecz, że pisac kazdy przed kompem potrafi ale inicjatywy zadnej. .. Dwa razy w tygodniu jade do Oszczyna i musze zazyc tabletke na uspokojenie. Tak nas dymaja, ze ojoj. Na kazdym kroku cos buduja, kiedys to byla dzira, ze tylko zamknac szybe w aucie i jak najszybciej przejechac, teraz nie mozna im odmowic, ze nie wykorzystali dobrze naszej kasy. .. My jestesmy taka upadajaca firma gdzie odchodzi coraz wiecej klientów, zostało 2 najwiekszych, którzy budżet jakos spinaja(GE, Browar, Wojsko)ale jak oni sie zamkna to Elblag bedzie pieknym wspomnieniem. Moze o tym Pani napisze, bo na razie czytajac Pania to ciągle widze Konstytucja, wolne sady. ..
konkretniej proszę