Wybrany wątek opinii

Pani Mario. .. wiosna się kończy. .. Lato, woda, atrakcje przed nami. Za chwilę zapewne otwarcie obiektów wodnych. .. czekam na otwarcie i na sprawdzenie jak przez trzy miesiące gestor. .gestorzy się do tego przygotowali. Czasu na usunięcie usterek było raczej sporo. .. nie odpuszczę!!!
Instruktor WOPR (2020.05.29)
@Instruktor WOPR - W tym zagrzybiałym, zardzewiałym i spekanym obiekcie wszystko jest możliwe. Audyt PILNIE POTRZEBNY. Pozdrawiam
(2020.05.30)
A co ty masz do odpuszczania- nawet nie mieszkaszzw Elblag u - rob porzadki u siebie.
(2020.05.30)
Powrót do komentarzy