UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyrosła nam nowa kasta, mianowicie rowerzyści. Im wszystko wolno, jeździć po chodnikach gdziekolwiek i kiedykolwiek, nie ubezpieczeni, nie przestrzegający przepisów "Prawa o ruchu drogowym", a jak zwrócisz uwagę, to jeszcze człeka ochrzanią i zgnoją. No co, może nie ? I to wszędzie, w całej Polsce szarogęsią się szczególnie na chodnikach. A władzuchna kochana udaje że nie ma i ich nie widzi heheheheheh.

nieelblążanin

Anuluj