UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wyrosła nam nowa kasta, mianowicie rowerzyści. Im wszystko wolno, jeździć po chodnikach gdziekolwiek i kiedykolwiek, nie ubezpieczeni, nie przestrzegający przepisów "Prawa o ruchu drogowym", a jak zwrócisz uwagę, to jeszcze człeka ochrzanią i zgnoją. No co, może nie ? I to wszędzie, w całej Polsce szarogęsią się szczególnie na chodnikach. A władzuchna kochana udaje że nie ma i ich nie widzi heheheheheh.
nieelblążanin