UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@korba666 - Wal śmiało. Może w końcu coś się we łbie poukłada. Szlaban jest dobrze widoczny, oznakowany przez spółdzielnię. Miał tyle miejsca, że śmiało mógłby go ominąć. Tylko pełny zwrot za naprawę od durnia.

nie-malkontent