Wybrany wątek opinii

A mi tu trąca kolesia z kartą dostępu na szyi. Może jakaś JW czy inna organizacja?
asas (2020.05.28)
@asas - może rzeczywiście jakiś koleś komandos i chciał poćwiczyć jak rambo,
(2020.05.29)
Powrót do komentarzy