Wybrany wątek opinii
A mi tu trąca kolesia z kartą dostępu na szyi. Może jakaś JW czy inna organizacja?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@asas - może rzeczywiście jakiś koleś komandos i chciał poćwiczyć jak rambo,
Do moderacji
Odpowiedz
0
0