Wybrany wątek opinii
ten szlaban jest bardzo niebezpieczny i niewidoczny, sam bym w niego juz kilka razy przywalił bo go poprostu nie widac.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@korba666 - Wal śmiało. Może w końcu coś się we łbie poukłada. Szlaban jest dobrze widoczny, oznakowany przez spółdzielnię. Miał tyle miejsca, że śmiało mógłby go ominąć. Tylko pełny zwrot za naprawę od durnia.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0