Wybrany wątek opinii

ten szlaban jest bardzo niebezpieczny i niewidoczny, sam bym w niego juz kilka razy przywalił bo go poprostu nie widac.
korba666 (2020.05.28)
@korba666 - Wal śmiało. Może w końcu coś się we łbie poukłada. Szlaban jest dobrze widoczny, oznakowany przez spółdzielnię. Miał tyle miejsca, że śmiało mógłby go ominąć. Tylko pełny zwrot za naprawę od durnia.
nie-malkontent (2020.05.29)
Powrót do komentarzy