UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gestum - a wczoraj młoda parka policjantów siedziała sobie w wozie o 16.30 na Nowowiejskiej przy jadze i jadła sobie lody w kubeczkach a co tam


Anuluj