Wybrany wątek opinii
Uwaga uwaga ! Pomórzmy naszej policji, oni są zajęc i pełnieniem czynności śpiąc w radiowozach często na ulicy okrężnej albo trochę dalej na jagodowej, można też spotkać naszych bohaterów pod wiatą starego Elbląga Zdrój w sennym letargu.
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
@Gestum - a wczoraj młoda parka policjantów siedziała sobie w wozie o 16.30 na Nowowiejskiej przy jadze i jadła sobie lody w kubeczkach a co tam
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
A to nie wolno policjantowi mieć przerwy na służbie? Nie obowiązuje ich kodeks pracy w zakresie przerw w pracy? Mają przez 12 godzin nic nie jeść? Czy może w biegu opier. .. ić kawałek kiełbasy? Ty też w pracy nie jesz, nie pijesz kawy/herbaty, nie masz przerw?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Ploterek - a jak mają co godzinkę przerwę na parkingach, a to tu a to tam?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0