A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chłopacy zapewne się cieszą, że jest nowy obiekt, ale jak mam się czepiać to napiszę, że kolory do d. .y ma, kto wymyślił szary budynek i białe/szare napisy, które są bardzo słabo widoczne. Barwy SG są trochę inne. Na przykład budynek PSP na Łęczyckiej ma barwy w kolorach czerwono szarych i są one o wiele czytelniejsze.
Nowy sad, nowa SG, nowa komenda strazy, wkrotce nowa komenda policji, ciesza fakt inwestycje panstwowe w miescie. A jeszcze sa przeciez wojskowe, jak budowa nowoczesnej hali naprawy czolgow na Leczyckiej, przebudowa rampy na Mazurskiej i te zrealizowane jak ogolna modernizacja jednostek, strzelnica na Leczyckiej, NATO na Piechoty
Bo to kolor neutralny, nie zawłaszczający przestrzeni i nie dominujący jej. Proste, czy zbyt trudne do pojęcia?
tak się puszcza państwowe pieniądze
17 mln zł ? rozumiem że podłogi w środku są srebrem wykładane a na ścianach wiszą dywany z XVIII wieku, a w celach plazmy na ścianach i gabinety zrobione na rokoko ? bo 17 mln zł polskich czyli ok 4 mln euro to nie są tanie rzeczy :D to na florydzie taniej domy się kupuje
chodniki sa szare, kolory sie komponuja, brud jest szary przez co jest estetyczniej nawet jak bedzie syf na scianach, nie trzeba malowac i czyscic tak czesto, plam nie bedzie widac z dala, ekonomia jak za 3 rzeszy
Żeby wyglądał jak bunkier z oknami
Budynek sam w sobie nie jest brzydki, ,tylko te okna jakoś tak bez ładu i składu.
A gdzie 60 strażników zostawi swoje prywatne samochody? Nawet jak na służbie będzie połowa to dalej 30 pojazdów do zaparkowania. Jakoś parkingu obok nie widzę 🤔
@ASF - Na ulicy jak Ci pseudo mechanicy/lakiernicy po drugiej stronie ulicy.