Wybrany wątek opinii
Trochę jak wiezienie, ale dobrze ze buduje sie nowe. Ale szkoda mi tego fajnego budynku przy rzecze, ma swoj klimat.
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
Wszystko szare, dlaczego wchodzi moda malowania na szaro?
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Bo to kolor neutralny, nie zawłaszczający przestrzeni i nie dominujący jej. Proste, czy zbyt trudne do pojęcia?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
chodniki sa szare, kolory sie komponuja, brud jest szary przez co jest estetyczniej nawet jak bedzie syf na scianach, nie trzeba malowac i czyscic tak czesto, plam nie bedzie widac z dala, ekonomia jak za 3 rzeszy
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Żeby wyglądał jak bunkier z oknami
Do moderacji
Odpowiedz
1
0