Wybrany wątek opinii

Trochę jak wiezienie, ale dobrze ze buduje sie nowe. Ale szkoda mi tego fajnego budynku przy rzecze, ma swoj klimat.
(2020.05.15)
Wszystko szare, dlaczego wchodzi moda malowania na szaro?
(2020.05.15)
Bo to kolor neutralny, nie zawłaszczający przestrzeni i nie dominujący jej. Proste, czy zbyt trudne do pojęcia?
(2020.05.15)
chodniki sa szare, kolory sie komponuja, brud jest szary przez co jest estetyczniej nawet jak bedzie syf na scianach, nie trzeba malowac i czyscic tak czesto, plam nie bedzie widac z dala, ekonomia jak za 3 rzeszy
(2020.05.15)
Żeby wyglądał jak bunkier z oknami
(2020.05.15)
Powrót do komentarzy