UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nowy sad, nowa SG, nowa komenda strazy, wkrotce nowa komenda policji, ciesza fakt inwestycje panstwowe w miescie. A jeszcze sa przeciez wojskowe, jak budowa nowoczesnej hali naprawy czolgow na Leczyckiej, przebudowa rampy na Mazurskiej i te zrealizowane jak ogolna modernizacja jednostek, strzelnica na Leczyckiej, NATO na Piechoty