UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nowy sad, nowa SG, nowa komenda strazy, wkrotce nowa komenda policji, ciesza fakt inwestycje panstwowe w miescie. A jeszcze sa przeciez wojskowe, jak budowa nowoczesnej hali naprawy czolgow na Leczyckiej, przebudowa rampy na Mazurskiej i te zrealizowane jak ogolna modernizacja jednostek, strzelnica na Leczyckiej, NATO na Piechoty