UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

17 mln zł ? rozumiem że podłogi w środku są srebrem wykładane a na ścianach wiszą dywany z XVIII wieku, a w celach plazmy na ścianach i gabinety zrobione na rokoko ? bo 17 mln zł polskich czyli ok 4 mln euro to nie są tanie rzeczy :D to na florydzie taniej domy się kupuje

007