UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie 60 strażników zostawi swoje prywatne samochody? Nawet jak na służbie będzie połowa to dalej 30 pojazdów do zaparkowania. Jakoś parkingu obok nie widzę 🤔

ASF

Anuluj