UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie 60 strażników zostawi swoje prywatne samochody? Nawet jak na służbie będzie połowa to dalej 30 pojazdów do zaparkowania. Jakoś parkingu obok nie widzę 🤔
ASF
A gdzie 60 strażników zostawi swoje prywatne samochody? Nawet jak na służbie będzie połowa to dalej 30 pojazdów do zaparkowania. Jakoś parkingu obok nie widzę 🤔
ASF