UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chłopacy zapewne się cieszą, że jest nowy obiekt, ale jak mam się czepiać to napiszę, że kolory do d. .y ma, kto wymyślił szary budynek i białe/szare napisy, które są bardzo słabo widoczne. Barwy SG są trochę inne. Na przykład budynek PSP na Łęczyckiej ma barwy w kolorach czerwono szarych i są one o wiele czytelniejsze.

Anonimek1