Wybrany wątek opinii
A gdzie 60 strażników zostawi swoje prywatne samochody? Nawet jak na służbie będzie połowa to dalej 30 pojazdów do zaparkowania. Jakoś parkingu obok nie widzę 🤔
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@ASF - Na ulicy jak Ci pseudo mechanicy/lakiernicy po drugiej stronie ulicy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0