UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chłopacy zapewne się cieszą, że jest nowy obiekt, ale jak mam się czepiać to napiszę, że kolory do d. .y ma, kto wymyślił szary budynek i białe/szare napisy, które są bardzo słabo widoczne. Barwy SG są trochę inne. Na przykład budynek PSP na Łęczyckiej ma barwy w kolorach czerwono szarych i są one o wiele czytelniejsze.
Anonimek1