A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jerzyki są w Polsce gatunkiem chronionym.
Kiedyś gniazdowały w skałach i wysokich drzewach, ale od kiedy człowiek zaczął budować domy, Jerzyk na swoje gniazda wybiera ludzkie siedliska. Wykorzystuje różne ich zakamarki – pod dachówkami, za rynnami, w szparach między cegłami lub płytami betonu
Super, w centrum przydałoby się też trochę budek. W okolicy Winnej i Tysiąclecia jest dużo małych ptaszków, które siadają na oknach i balkonach.
postawi sie pare budek dla ptakow niby ze eko, a obok nadajniki wysokich czestotliwosci 5g i to ma byc zdrowe przyjazne srodowisko, a po jutrze wszedzie autonomiczne auta tez eko bo na prund sledzone 24 na dobe i 55km w miescie nie pojedziesz bo ci stanie
A dlaczego ta jedna budka jest tak wysoko A reszta w jednej linii?
te budki na zdjęciach akurat nie są dla jerzyków. ale dobrze, że są. sam kupiłem 11,w tym cztery podwójne ale nie można zamontować w odpowiednich miejscach, bo sąsiedzi niechętni. nie wiedzą, że jerzyki nie brudzą. góra w wawie daje przykład, jak nie przestrzegać prawa, to i na dole wszyscy mają w dudzie prawo o ochronie zwierząt i przywracaniu zniszczonych miejsc lęgowych. ..
@Franuś. - Dobre!!!!
@Karolina Ju - W tych 4 krótkich miesiącach komary gryzą nas w d..najbardziej heee. .. .. 😄 😄 😄
Wychodzi ze jeżyk i kawka są i tak tańsze niż utrzymywanie kaczki w Warszawie w jednym domku
Przestań "szczyc "do ludzi to dopiero będzie coś ty osle
To dla tego czynsz za mieszkanie 60 metrów kwadratowych w Zakrzewie sięga już 1000 PLN i jeszcze tylu radnych w zarządzie co w Nowym Jorku. BRAWO!!!