Wybrany wątek opinii

Super, w centrum przydałoby się też trochę budek. W okolicy Winnej i Tysiąclecia jest dużo małych ptaszków, które siadają na oknach i balkonach.
(2020.05.14)
postawi sie pare budek dla ptakow niby ze eko, a obok nadajniki wysokich czestotliwosci 5g i to ma byc zdrowe przyjazne srodowisko, a po jutrze wszedzie autonomiczne auta tez eko bo na prund sledzone 24 na dobe i 55km w miescie nie pojedziesz bo ci stanie
(2020.05.14)
Powrót do komentarzy